تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

مدعيان برنده بازي هاي هفته بيست و يكم ليگ بزرگسالان استان

  هقته بيست و يكم رقابت هاي فوتبال ليگ بزرگسالان استان ديروز يك شنبه 11 بهمن با چهار ديدار انجام شد كه در پايان اين هفته 13 گل از خط دروازه ها گذشت.

  اين رقابت ها در حالي هفته ماقبل پاياني خود را گذراند كه تا قبل از اين هفته دو تيم پيام چغادك و استقلال بنه گز از گزينه هاي اصلي قهرماني بودند و سقوط تيم خيبراهرم نيز به رقابت هاي ليگ 1 استان قطعي شده بود.

  در يكي از حساس ترين ديدارهاي اين هفته تيم رده دومي استقلال بنه گز ميزبان تيم سپاهان خورموج بود.سپاهاني ها با انبوهي از بازيكنان محروم و مصدوم پاي به اين ديدار گذاشتند.نيمه اول ديدار زياد جذاب از آب در نيامد و اين نيمه بدون گل به پايان رسيد.در نيمه دوم ديدار،تيم ميزبان كه نياز مبرم به هر 3 امتياز اين ديدار خانگي داشت در 6 دقيقه اول به سه گل رسيد.از هم پاشيدگي خط دفاعي خورموجي ها به دليل غيبت چند بازيكن اصلي خود در دريافت اين 3گل بي تاثير نبود.در ادامه بازي متعادل دو تيم چنگي به دل نزد.استقلالي ها در ادامه به گل چهارم هم رسيدند.علي محمدي بازيكن جايگزين و با تعصب سپاهاني ها يكي از گل ها را جبران كرد تا سنگيني شكست تا حدودي كمتر شود.

   

  در اهرم نيز يكي از ديدارهاي حساس و سرنوشت ساز اين هفته برگزار شد.خيبري ها كه در هفته قبل سند سقوط خود را امضا كرده بودند ميزبان تيم خوب و صدر جدولي پيام چغادك بودند.پيام خوب مي دانست كه دست كم گرفتن حريف خود شايد به قيمت از دست دادن قهرماني تمام شود.پيامي ها در نهايت اين ديدار سرنوشت ساز را با نتيجه 2 بر 1 بردند تا ضمن ثبت دهمين برد اين فصل خود 36 امتيازه شوند و در صدر جدول باقي بمانند.

   

  در ديلم تيم پرسپوليس اين شهر ميزبان تيم اميدگناوه بود.گناوه اي ها كه تا قبل اين هفته و برد دو تيم مدعي پيام چغادك و استقلال بنه گز شانس كمي براي قهرماني داشتند،با يك گل تيم پرسپوليس ديلم را شكست دادند و ضمن كسب هر 3 امتياز اين ديدار شانس خود را براي نايب قهرماني حفظ كردند.

   

  دو تيم توحيد بوالخير و سيراف كنگان ديگر بازي اين هفته را در دلوار برگزار كردند.تيم سيراف بازي 2بر0 باخته را در نيمه اول با دو گلي كه در نيمه دوم به ثمر رساند جبران كرد تا اين بازي در نهايت با تساوي 2بر2 به پايان برسد.با اين نتيجه تعداد تساوي هاي توحيد به عدد 9 رسيد تا اين تيم بيشترين تساوي را در اين رقابت ها داشته باشد.

   

  در اين هفته دو تيم پرسپوليس نوين برازجان و سپاهان بوشهر استراحت داشتند.


  این مطلب تا کنون 65 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : هفته ,ديدار ,نيمه ,بازي ,قهرماني ,ميزبان ,پيام چغادك ,بزرگسالان استان ,
  مدعيان برنده بازي هاي هفته بيست و يكم ليگ بزرگسالان استان

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 30 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com