تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

صعود ارزشمند تيم جوانان سپاهان خورموج به ليگ يك استان

  تيم جوانان سپاهان خورموج به رقابت هاي ليگ 1 استان راه يافت.

  اين تيم در ديدار پلي آف زيرگروه جوانان استان ديروز سه شنبه 6 بهمن ماه در استاديوم تختي خورموج ميزبان تيم توحيد آبدان بود. سپاهاني كه در ديدارهاي زير گروه خود در گروه شمال با 6 امتياز و با فقط يك تفاضل كمتر از صعود مستقيم به ليگ 1 جا مانده بودند با تيم دوم گروه جنوب توحيدآبدان بازي مي كردند تا يك تيم به همراه فجركنگان و توحيدبرازجان جواز حضور در ليگ 1 استان را بدست آورند.

  بازي از ساعت 14 و با قضاوت داوران جمي آغاز شد.در 10دقيقه نخست دوتيم بيشتر در ميانه زمين كار مي كردند.رفته رفته زردپوشان خورموجي كه كاپيتان 4 گله خود را به دليل محروميت در اختيار نداشتند بر بازي مسلط شدند.در دقيقه 16 اين مهردادرمضاني بود كه با نفوذ خود مي توانست ميزبان را پيش بيندازد ولي توپ را دروازبان خوب توحيد به زيبايي به كرنر فرستاد.

  در دقيقه 20 باز نفوذ زيباي اين بازيكن و شوت به زاويه مخالف دروازه گل اول بازي را براي سپاهاني ها در پي داشت.با گسترده تر شدن دامنه حملات سپاهاني ها اين تيم در دقيقه 26 توسط محمدحسن هادي پور مي توانست اختلاف را دو برابر كند ولي اين بار دروازبان تيم آبدان بود كه درازكش توپ را مهار كرد.

  يكي از نادرترين اتفاقات اين بازي اتفاقي بود كه در دقيقه 32 رخ داد.در حالي كه خط كشي زمين بسيار كم رنگ و در بعضي نقاط اصلا قابل ديدن نبود بازيكن سپاهان با حركت در عمق با دروازبان توحيد تك به تك شد.در حالي كه به محوطه حريف رسيده بود با خطاي بازيكن توحيد نقش بر زمين شد و شاهكار داور و كمك داوران در اين دقيقه نمايان شد.در حاليكه همه حاضران و تيم حريف منتظر خطاي پنالتي بودند،به دليل جاي گيري اشتباه داور و كمكش خطاي پشت محوطه  اعلام شد كه اين صحنه كاملا واضح اعتراض سپاهاني ها را در پي داشت.

  شاهكار دوم داور جمي در دقيقه 38 رخ داد.خطاي واضح بازيكن توحيد در ميانه زمين داور را تا آستانه اعلام خطا پيش برد ولي در كمال تعجب داور كه سوت خود را در دهان برده بود به صدا در نياورد.همين توپ را تيم مهمان به گل تساوي بازي تبديل كرد.

  سپاهاني ها كه در بازي هفته گذشته خود مقابل توحيدبرازجان الي رغم پيروزي 3 بر 1 و ناداوري هاي آشكار داوران برازجاني به شدت از داوري لطمه ديده بودند در اين بازي هم در دو صحنه واضح مظلوم واقع شدند.

  نيمه دوم كه زرد پوشان خورموجي هم قسم شده بودند تا حق خود را از بازي ها و داوران بگيرند،بازي را عالي شروع كردند.فرصت هاي متعدد گل زني را يكي پس از ديگري توسط محمدحسن هادي پور،مهردادرمضاني،علي شكفته و حميد زارعي از دست رفت.در دقيقه 71 بازي خوب ميزبان جواب داد و اين تيم با حركت كاپيتان خود، محمدحسن هادي پور در محوطه جريمه حريف و سرنگوني توسط سنگربان توحيد به پنالتي رسيد. اين ضربه پنالتي را محمدرضاصابري نيا به گل دوم اين تيم تبديل كرد.

  بازي در 15 دقيقه پاياني بيشتر در ميانه زمين دنبال مي شد و دوندگي بازيكنان ميانه زمين سپاهان فرصتي را براي جبران به حريف نمي داد.با اعلام 4 دقيقه وقت اضافه اين نيمه صحنه بحث برانگيز ديگري توسط داور و كمك اولش اتفاق افتاد.در دقيقه 92 در حاليكه از فاصله حدود 28 متري تيم توحيد صاحب ضربه آزادغيرمستقيم شده بود ، توپ را بازيكنان مهمان به گل تبديل كردند. در حاليكه دست داور وسط به علامت گل به وسط زمين اشاره شد كمك داور پرچمش را بالا برد.ضربه توپي كه بايد دوضرب زده مي شد را تيم مهمان به طور مستقيم به گل تبديل كرده بود و اين از چشم كمك داور پنهان نماند.

  بازي تا 10 دقيقه به علت اعتراض تيم توحيد متوقف شد و در اين 10 دقيقه الفاظ و حركات بازيكنان توحيد 2 كارت قرمز براي آنها در پي داشت.

  بازي در نهايت با نتيجه 2 بر 1 به پايان رسيد و اين تيم شايسته سپاهان بود كه به حق مسلم خود رسيد و به ليگ 1 استان صعود كرد.

   


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : بازي ,دقيقه ,توحيد ,داور ,زمين ,استان ,ميانه زمين ,محمدحسن هادي ,بازيكن توحيد ,ديگري توسط ,توسط محمدحسن ,جوانان سپاهان خورموج ,
  صعود ارزشمند تيم جوانان سپاهان خورموج به ليگ يك استان

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 30 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com