جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

قهرماني مقتدرانه جوانان سپاهان خورموج در مسابقات سالني شهرستان

  مسابقات فوتسال شهرستان دشتي در رده جوانان كه با شركت 3 تيم سپاهان،پاسارگاد و ايرانجوان از روز سه شنبه 28 دي در سالن شهيدمهدوي شهرخورموج آغاز شده بود با قهرماني تيم سپاهان خورموج به پايان رسيد.

  در بازي اول اين رقابت ها تيم ايرانجوان توانست با نتيجه 6 بر 3 تيم پاسارگاد را مغلوب كند.مصدوميت دروازبان تيم پاسارگاد در اين نتيجه بي تاثير نبود.

  در بازي دوم اين رقابت ها دو تيم هم محله اي سپاهان و پاسارگاد به مصاف هم رفتند.در نيمه اول اين ديدار تيم سپاهان با دو گل محمدحسن هادي پور و وحيدشايسته پيش افتاد.اين نيمه الي رغم بازي خوب تيم پاسارگاد با واكنش هاي دروازبان آينده دار سپاهاني ها همراه شد.

  باشروع نيمه دوم تيم سپاهان حاكم بر بازي بود و در اين نيمه هم با يك گل وحيدشايسته و دو گل مهردادرمضاني حريف خود را 5بر0 شكست داد.

  ديدار سوم كه حكم بازي فينال را هم داشت قرار بود ديروز شنبه 3 بهمن ماه برگزار شود كه بدليل انصراف تيم ايرانجوان اين تيم شايسته سپاهان خورموج بود كه به عنوان قهرماني اين رقابت ها رسيد.

  در پايان اين بازي ها تيم سپاهان خورموج به عنوان تيم اول و تيم ايرانجوان خورموج به عنوان تيم دوم به مسابقات فوتسال جوانان استان راه يافتند.


  این مطلب تا کنون 43 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 4 بهمن 1394
  منبع
  برچسب ها : سپاهان ,بازي ,خورموج ,نيمه ,پاسارگاد ,ايرانجوان ,سپاهان خورموج ,مسابقات فوتسال ,
  قهرماني مقتدرانه جوانان سپاهان خورموج در مسابقات سالني شهرستان

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر