خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

قهرماني مقتدرانه جوانان سپاهان خورموج در مسابقات سالني شهرستان

  مسابقات فوتسال شهرستان دشتي در رده جوانان كه با شركت 3 تيم سپاهان،پاسارگاد و ايرانجوان از روز سه شنبه 28 دي در سالن شهيدمهدوي شهرخورموج آغاز شده بود با قهرماني تيم سپاهان خورموج به پايان رسيد.

  در بازي اول اين رقابت ها تيم ايرانجوان توانست با نتيجه 6 بر 3 تيم پاسارگاد را مغلوب كند.مصدوميت دروازبان تيم پاسارگاد در اين نتيجه بي تاثير نبود.

  در بازي دوم اين رقابت ها دو تيم هم محله اي سپاهان و پاسارگاد به مصاف هم رفتند.در نيمه اول اين ديدار تيم سپاهان با دو گل محمدحسن هادي پور و وحيدشايسته پيش افتاد.اين نيمه الي رغم بازي خوب تيم پاسارگاد با واكنش هاي دروازبان آينده دار سپاهاني ها همراه شد.

  باشروع نيمه دوم تيم سپاهان حاكم بر بازي بود و در اين نيمه هم با يك گل وحيدشايسته و دو گل مهردادرمضاني حريف خود را 5بر0 شكست داد.

  ديدار سوم كه حكم بازي فينال را هم داشت قرار بود ديروز شنبه 3 بهمن ماه برگزار شود كه بدليل انصراف تيم ايرانجوان اين تيم شايسته سپاهان خورموج بود كه به عنوان قهرماني اين رقابت ها رسيد.

  در پايان اين بازي ها تيم سپاهان خورموج به عنوان تيم اول و تيم ايرانجوان خورموج به عنوان تيم دوم به مسابقات فوتسال جوانان استان راه يافتند.


  این مطلب تا کنون 46 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : سپاهان ,بازي ,پاسارگاد ,خورموج ,ايرانجوان ,نيمه ,سپاهان خورموج ,مسابقات فوتسال ,
  قهرماني مقتدرانه جوانان سپاهان خورموج در مسابقات سالني شهرستان

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر