خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

حق خوري آشكار در برازجان/زورسپاهان خورموج به داوران برازجاني نرسيد.

  هفته سوم رقابت هاي زيرگروه جوانان استان در گروه شمال 5شنبه اول بهمن ماه با انجام دو ديدار در برازجان و گناوه به پايان رسيد.

  تيم خوب سپاهان خورموج كه در هفته گذشته تيم پيام چغادك را شكست داده بود با كوله باري از انگيزه به برازجان سفر كرد تا با پيروزي مقابل تيم صدر نشين 6 امتيازي گروه،توحيدبرازجان جاي اين تيم را در صدر جدول بگيرد. سپاهان براي صدرنشيني و رفتن به صدر جدول بايد با اختلاف حداقل 3 گل به پيروزي مي رسيد.كاري كه در نظر بسياري بعيد به نظر مي رسيد.

  توحيدي كه تا قبل از اين بازي با 5 گل زده و بدون گل خورده صدرنشين گروه بود به دنبال حفظ صدرنشيني خود و صعود به ليگ 1 استان بود..اين بازي كه قرار بود توسط داوران گناوه اي سوت بخورد با كمال تعجب به داوران برازجاني سپرده شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  بازي در 15 دقيقه اول جذابيتي نداشت.از آن به بعد تمام توپ و ميدان در اختيار زردپوشان خورموجي بود.در دقيقه 40 توپ ارسالي را مدافع توحيد با دست لمس كرد و ضربه پنالتي اعلام شده را كاپيتان سپاهاني ها وحيدشايسته به گل اول تبديل كرد.اين برتري 3 دقيقه بيشتر دوام نداشت و توپ ارسالي  از ميانه زمين با غفلت مدافعان و دروازبان سپاهان به سادگي هرچه تمام تر به گل تساوي نماينده برازجان تبديل شد.

  در نيمه دوم بازي كامل يك طرفه پيش مي رفت.تمام توپ و ميدان در اختيار خورموجي ها بود.اخراج مدافع توحيد برازجان در دقيقه 60 اين برتري زردپوشان را بيشتر كرد.گل دوم وحيدشايسته و سپاهان اميدها را بيشتر كرد. سپاهاني ها كه بايد با اختلاف 3 گل حريف را شكست ميدادند حملات خود را بر روي دروازه حريف گسترده تر كردند.

  اوج اشتباهات داوران بي وجدان برازجاني از دقيقه 70 آغاز شد.ضربه سر وحيدشايسته به طور كامل از خط عبور كرد و وجدان خاموش داور وسط و جاگيري نامناسب كمك داور گل سالم سپاهاني ها را اعلام نكرد.

  در حاليكه پاس خوب محمدرضاصابري نيا در پشت محوطه جريمه به وحيدشايسته رسيد اين بازيكن پابه توپ تا نزديك نقطه پنالتي پيش رفت.خطاي آشكار و واضح مدافع توحيد به حدي آشكار بود كه جاي هيچ شكي را باقي نميگذاشت.جاي استوك مدافع برازجان برپاي كاپيتان سپاهان كاملا معلوم بود.اما با كمال تعجب داور خطاي بازيكن نماينده خورموج را اعلام كرد و با دادن كارت زرد دوم به كاپيتان با تعصب سپاهان اين بازيكن را اخراج كرد و با اين تصميم خود ناداوري خود را بر همگان ثابت كرد.

  تيم خوب سپاهان كه با اين تصميمات عمدي داور تلاشش را بيشتر كرده بود در دقيقه 83 به گل سوم خود رسيد.اين گل را مهرداد رمضاني به ثمر رساند تا اميد بيش از پيش به تيم خورموج برگردد.

  پاس هاي طلايي محمدرضاصابري نيا به مهاجمان پرتعداد تیم خورموجي كه بارها تیم را تا آستانه گل چهارم پیش می برد ولي هربار توسط پرچم زدن اشتباه کمک داور به نتیجه نمی رسید و در نهایت بازی با نتیجه 3 بر 1 به سود سپاهان به پایان رسید.

  خوشحالي مربي كم ظرفيت و بي جنبه تيم توحيدبرازجان بعد از باخت 3بر1 نشانه قدرت سپاهان داشت كه در زمين حريف با اينكه داور برازجاني همه طوره هواي ميزبان را داشت باز به پيروزي رسيد.

  اول داوران بي وجدان و ناعادل برازجاني كه شرف و انصاف خود را فدا كردند و اشك بازيكنان جوان سپاهان خورموج را در آوردند را به خدا ميسپاريم و دوم هم كميته داوران را. چون اين كميته با كمال كج سليقگي در دقيقه 90 داوران برازجاني را جايگزين داوران گناوه اي كردند و در واقع مسبب اين همه بي عدالتي شدند.

   

  خدا شاهد و ناظر همه چيز هست......


  این مطلب تا کنون 9 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : سپاهان ,داوران ,دقيقه ,رسيد ,داور ,برازجان ,مدافع توحيد ,داوران برازجاني ,كمال تعجب ,داوران گناوه ,سپاهان خورموج ,
  حق خوري آشكار در برازجان/زورسپاهان خورموج به داوران برازجاني نرسيد.

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر